hamiane.drrouhani1392.1400 حامیان رئیس جمهور دکتر روحانی 2052961839

تبلیغات↩️دایرکت برای کمک به پیج ، در دایرکت پیام دهید. ‌ http://t.me/ham_ir


ig hamiane.drrouhani1392.1400 instagram

♡ 682 ✍ 7 Mar 19 . تا قبل از مناظرات اول استقبال مردم از انتخابات از شرکت در انتخابات بسیار پایین بود و عدم حضور مردم در انتخابات یعنی پیروزی رقیب روحانی که این هم سخت ما را نگران میکرد ما را می آشفت ، اما این نگرانی انگیزه های ما را از فعالیت دو چندان میکرد ، سخت تر از روزهای پیش کار میکردیم و فعالیتمان را بیشتر میکردیم ! . ادامه از قسمت دوم... . مناظره اول آغاز شد ، در این مناظره بیشتر از هر چیزی نگران #قالیباف بودیم! میدانستیم قالیباف آمده تا انتقام شکستش را در انتخابات 92 را بگیرید ! . #قالیباف در مناظره هرچه توانست به #روحانی ، دولت روحانی و #اسحاق_جهانگیری حمله کرد ، نوع حمله های قالیباف نشان میداد انتقاد نمیکند بلکه روند تخریب را در پیش گرفته ! ، #رئیسی در این میان آرام بود و چهره ای منطقی و وجهی الطرفین از خود نشان میداد ! . حملات قالیباف با ضد حمله #جهانگیری پاسخ داده شد ، جهانگیری در این مناظره طوفانی حاضر شد و همه ما را امیدوار کرد! انگیزه های زیادی به ما داد و عملا از نخستین مناظره فضای سرد انتخابات به فضای گرم تری تبدیل شد ! . در این مناظره ، #حسن_روحانی قوی ظاهر نشد و امید زیادی به ما نداد ! ، پس از مناظره در اکثر نظرسنجی های اینترنتی #اسحاق_جهانگیری پیروز مناظره معرفی شد ! . پس از مناظره عملکرد #دکترجهانگیری بسیار مورد بحث و بررسی مردم قرار گرفت و بیش از پیش بر سر زبانها افتاد ! . مناظره اول با توجه به عملکرد نامزدها ، پیروز انتخابات را مشخص نمیکرد به همین جهت مردم در انتظار مناظره های دوم و سوم بودند ! . در این میان در اخبار صداوسیما فعالیتهای انتخاباتی #قالیباف و رئیسی بسیار بیشتر از #روحانی پوشش داده میشد ! و این عملکرد #رسانه_میلی به وضوح نشان میداد ! که این رسانه عظیم در مقابل کاندیداها بیطرف نیست ! . فعالیتهای انتخاباتی رئیسی همچون پخش آرد به خوزستان ! ، پخش نبات و زعفران بین مردم کم توان اقتصادی مورد اعتراض اصلاح طلبان قرار داشت ، ما این عملکرد را سوء استفاده از آستان قدس رضوی میدانستیم و امروز هم هنوز به آن معتقدیم... . ادامه در قسمت چهارم... . .

ig hamiane.drrouhani1392.1400 instagram

♡ 565 ✍ 10 Mar 19 . در شرایطی که دولت رسانه ای جز #تلگرام و #اینستاگرام نداشت! به جنگ نابرابر رسانه ای با #دلواپسان حامی رئیسی باید میرفتیم !... . ادامه از قسمت اول... . حدود دو ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری سال 96 ، ادمینهای بزرگترین رسانه های اصلاح طلب و اعتدالی حامی دولت توسط یک نهاد امنیتی همچون ، #مجمع_اصلاح_طلبان در اینستاگرام و تلگرام ، حامیان روحانی در تلگرام ، اصلاحات نیوز و اصلاح طلبان نیوز در اینستاگرام و تلگرام ، فن پیج خاتمی در اینستاگرام و...دستگیر ، رسانه هایشان توقیف و فضای رع و وحشت بر پیجهای اعتدالی و اصلاح طلب حاکم شد ! . شرایط سختی بود ، بزرگترین رسانه های دولت را تعطیل کرده اند ، صدا و سیما تمام عیار مخالف دولت است و هر روز علیه #دولت_تدبیر_و_امید سیاه نمایی کرده و نقاط ضعف را بسیار پررنگ میکند ! . اون روز فکر کردیم اگر دست روی دست بگذاریم روحانی نمیتواند پیروز انتخابات شود ! و تندروها پیروز خواهند شد ! بیکار ننشستیم نا امید نشدیم ، پیجهای بزرگ باقی مانده در اینستاگرام و تلگرام همفکری کردیم و گفتیم ما جای آن رسانه ها را پر خواهیم کرد ، البته که جایشان را پر کردیم قوی تر از قبل اینستاگرام را به اشغال خود درآوردیم کار در تلگرام سخت تر بود اما آنجا هم میدان را خالی نکردیم و رسانه های جدید به سرعت جایگزین رسانه های توقیفی شدند ! . روزهای سختی بر ما میگذشت ، از طرفی بزرگترین رسانه های اعتدالی و اصلاح طلب را به شکل بسیار ناجوانمردانه ای توقیف و تعطیل کرده بودند و از طرفی زمان میبرد ، رسانه های جایگزین مخاطبان خود را پیدا کنند ! . در ایام انتخابات گاهی روزی فقط 5 ساعت خواب داشتیم ! از زندگی چیز زیادی نمیفهمیدیم ، هدف یک چیز بود پیروزی #اعتدال بر #افراط ، پیروزی #روحانی بر تفکر #احمدینژادیسم ! . سخت تلاش میکردیم اما تا قبل از مناظرات اول استقبال مردم از انتخابات از شرکت در انتخابات بسیار پایین بود و عدم حضور مردم در انتخابات یعنی پیروزی رقیب روحانی که این هم سخت ما را نگران میکرد ما را می آشفت ، اما این نگرانی انگیزه های ما را از فعالیت دو چندان میکرد ، سخت تر از روزهای پیش کار میکردیم و فعالیتمان را بیشتر میکردیم ! . ادامه در قسمت سوم... . .

ig hamiane.drrouhani1392.1400 instagram

♡ 1010 ✍ 25 Mar 19 . سال 96 ، سال سختی برای ما بود ، سالی بود که انتخابات ریاست جمهوری در نبود #هاشمی_رفسنجانی و پس از حوادث سال 88 برگزار میشد ! . چندین ماه قبل از انتخابات ، گمانه زنی ها از احتمال حضور محمود #احمدی‌_نژاد حکایت داشت ، تمام شواهد به ما نشان میداد که احمدی نژاد خودش را برای انتخابات آماده میکند ! و این موضوع قطعا باعث نگرانی بود ، #پوپولیسم احمدی نژاد و وعده های مست کننده اش برای جمعیت کم توان اقتصادی به این نگرانیها می افزود ! . اما بزرگترین نگرانی ما نه حضور احمدی نژاد در انتخابات بلکه رد صلاحیت هم زمان احمدی نژاد و #روحانی و قربانی شدن #روحانی بود! این نگرانی هیچگاه رفع نشد تا اینکه اسامی تأیید صلاحیت شدگان برای انتخابات اعلام شد ! . هیچگاه نسبت به تأیید صلاحیت روحانی مطمئن نشدیم ! اخبار در این مورد بسیار ضد و نقیض بود ، اما الحمدلله #شورای_نگهان #دکتر_روحانی را تأیید صلاحیت کرد و آقای #جهانگیری هم برای کمک به روحانی نامزد شد و تحلیل این بود اگر به هر دلیلی مثلا یک در صد ، #روحانی نتوانست ادامه دهد ، #جهانگیری نامزد جبهه اعتدال و اصلاحات باقی بماند ! . انتخابات در روزهای اول بسیار سرد بود ، هیچ شور و نشاطی از انتخابات نبود ، نامزدهای رقیب روحانی یعنی #قالیباف و #رئیسی تا قبل از مناظرات انتخاباتب خیلی خودی نشان ندادند و #قالیباف بیشتر رویکرد انتقادی از دولت نشان میداد. . #روحانی در اولین گفتگوهای خودش خیلی قوی ظاهر نشد و به نگرانی های ما می افزود ، اما هر چه روحانی خوب ظاهر نمیشد ، جهانگیری خوب و مسلط و تمام عیار به جنگ #دلواپسان میرفت ! به طوری که #محمدجواد_لاریجانی گفت باید مانع حضور #دکتر_جهانگیری در مناظرات بشویم! . #صداوسیما تمام عیار علیه دولت و روحانی بود و رسما #سید_ابراهیم_رئیسی را تبلیغ میکرد ؟! مثلا دائم زیرنویس میکرد که ساعت فلان رئیسی با فلان شبکه گفتگو میکند! تمام عیار پشت رئیسی و #قالیباف بود ! در این شرایط و در شرایطی که دولت رسانه ای جز #تلگرام و #اینستاگرام نداشت! به جنگ نابرابر رسانه ای با #دلواپسان حامی رئیسی باید میرفتیم !... ادامه دارد... . .

ig hamiane.drrouhani1392.1400 instagram

♡ 1337 ✍ 36 Mar 19 . آخرین تلاش ها در آخرین روزها! دكتر #مهران_صولتی جامعه شناس سياسي . بازداشت اسفندیار رحیم #مشایی آخرین اخطار جدی به محمود #احمدی_نژاد بود. _ به نظر می رسد اگر احمدی نژاد نخواهد دست از سرکشی بردارد باید منتظر پیوستن به مشایی باشد. چه زمانی هم بهتر از ایام #نوروز که کشور در نوعی سکوت خبری به سر می برد! _ بازداشت مشایی نشان داد که #حاکمیت رفته رفته بر شرمساری ناشی از حمایت تمام عیار از احمدی نژاد طی هشت سال ریاست جمهوری اش فائق آمده ! و بنا است که داستان را یکسره کند. _ البته اقتضائات سیاست خارجی نیز در این میانه موثرند! زمزمه های #تحریم موشکی اتحادیه #اروپا و خروج [احتمالی] #ترامپ از #برجام می تواند حاکمیت را به این نتیجه برساند که باید بر شکاف های متعدد موجود ولو به طور موقت غلبه کرده و تصویر واحد و یکپارچه ای از #ایران به نمایش بگذارد. _ دراین میان البته باید پذیرفت که احمدی نژاد و دوستان اش هم به خاری در چشم و استخوانی در گلو تبدیل شده اند. . در کشوری که دیری است مسئولین آن دچار ناشنوایی سیستماتیک شده و #سیاست خارجی آن نه برآمده از تحولات داخلی بلکه تعیین کننده تصمیم های داخلی محسوب می شود بعید به نظر نمی رسد اگر به زودی شاهد بازداشت رییس جمهوری " نورچشمی" اش هم باشیم. _ البته احمدی نژاد نشان داده است همچنان که می تواند به راحتی در ایام #اعتراضات دی ماه زبان در کام کشیده و سکوت اختیار کند به محض احساس خطر جدی ممکن است برای مدت نامعلومی به کمای #سیاسی فرو رود! . .


Analytics for latest 20 photos.

46.49%
Enagagement Rate
41,721
Total Likes
924
Total Comments
NOTE : Log in to see more above Analytics and do more


  • Help / Faq
  • ·
  • Privacy Policy
  • ·
  • Contact Us
  • This product uses the Instagram API but is not endorsed or certified by Instagram. All Instagram™ logos and trademarks displayed on this application are property of Instagram.
  • 2016- © All rights reserved.