razem_po_zdrowie mgr Aleksandra Czochara 💃 1505254935

🌸🌸 PORADNIA ▶ www.razempozdrowie.eu 🌻🌻 SKLEP ECO www.sklep.razempozdrowie.eu 🌺🌺 KONTAKT 📩 razempozdrowie@interia.pl https://www.facebook.com/pages/Razem-Po-Zdrowie/554347681298718


ig razem_po_zdrowie instagram

♡ 358 ✍ 9 Mar 22 #Repost @dominikacuda Fake Off Konsumpcjonizm sprawił, że zaczęliśmy metkować ludzi. Istnieją dwie kategorie: "lepszy" i "gorszy", w oparciu o wykreowany i wyidealizowany obraz, nałogowo scroll'owany kciukiem po ekranie nowego iPhone'a. KTO JEST BEZ GRZECHU, NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIEŃ. Pospolity wyścig szczurów zaserwowaliśmy sobie sami. Tak, Halino i Januszu. Do Ciebie ta mowa. Od wieków zmagamy się z poczuciem własnej wartości, dbaniem o siebie - wizualnie, w głównej mierze. Kredyty na świeżo oddany do użytku kwadrat, samochód w leasing, laptop na raty, nowe najeczki i power bandsy. Oh, wait, wypadałoby się jeszcze hajtnąć, bo to w modzie. No i może przy okazji pakiet na terapię, co by w konwersacji z elokwentnymi znajomymi pokazać swój niezłomny charakter i zaciętość w realizacji celów. Udało Ci się dobrnąć? Świetnie, nie zwalniaj - media społecznościowe nie śpią - mają dla Ciebie nowe wyzwania. NIHIL NOVI Jesteśmy egoistami. Chcemy więcej, lepiej, mocniej. Ale oczywiście mamy zasady. Bóg, honor, ojczyzna. Bo trzeba mieć godność i dbać o wizerunek. I kiedy trzeba - dać komuś w mordę przemyślanym komentarzem na gazecie.pl Przaśność. To my - ludzie. Przykro stwierdzić, ale podatnym gruntem na powyższy bezwartościowy bełkot są kobiety. Świat, w którym nie są definiowane przez makijaż, metkę, posty z Punta Cana, objazdówki pożyczonym cabrio czy niedzielne brunche z przyjaciółkami i musującym Moet w tle - przestał istnieć. Zapominają, że są czymś więcej niż swoim ciałem - bez względu na jego kształt, kolor czy rozmiar. Że są zdolne, pełne talentów i niewykorzystanej siły, zwanej potencjałem. Że poprawianie sobie humoru grubszym udem Grażki z CrossFit'u jest zwyczajnie słabe i ujmuje im atrakcyjności.Nieświadomie wpadają w pułapkę złudzeń i nierealistycznych oczekiwań - które mają ogromny efekt domina nie tylko w ich życiu prywatnym/zawodowym, ale i społeczeństwie.Brakuje im miłości do siebie, wiary w swoje możliwości i samoakceptacj. . Wczorajsza publikacja pierwszego zdjęcia z serii FAKE OFF potwierdziła skalę zjawiska. Chcę podziękować wszystkim, którzy dołączają do akcji z użyciem hashtagów #fakeoff #fakeoffpoland Wrzucajcie swoje zdjęcia i bądźcie sobą!

ig razem_po_zdrowie instagram

♡ 143 ✍ 3 Mar 14 Dla odmiany wrzucam dziś wyniki mojej pacjentki, która chce PRZYTYĆ! 🙉😎 oraz ma problemy z IBS przeczytajcie jak Jula sobie radzi! 🙋😍 JULKA -Dziękuję!!! ❤💚💜💙💛 .. "Droga Pani Aleksandro! Dzisiaj mija równy miesiąc od rozpoczęcia współpracy. W załączniku przesyłam tabelę z pomiarami. Zaczynając od jedzenia - nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam tak duże porcje! Posiłki są naprawdę smaczne, szybkie w przygotowaniu, jednak pierwszy tydzień to było chyba rozciąganie żołądka.🙉 Bardzo ciężko było mi się przyzwyczaić do takiej ilości jedzenia, zwłaszcza gdy przed rozpoczęciem diety potrafiłam spożywać ok. 1000- 1200 kcal dziennie. Tak jak Pani radziła - dania przygotowuję na 2-3 dni i chowam do pudełek. Dzięki temu w tygodniu nie martwię się, że po szkole będę musiała jeszcze stać w kuchni. Dość szybko nauczyłam się regularnie brać zalecane suplementy. Największym wyzwaniem było porzucenie słodyczy - wciąż trochę z tym walczę, ale są ogromne postępy. W końcu nie podjadam, nie mam napadów wilczego głodu czy trybu "odkurzacza". W ramach eksperymentu na początku diety odstawiłam wszystkie leki i suplementy na IBS, żeby zobaczyć czy sama dieta mi pomoże i faktycznie - prawie wszystkie dolegliwości zniknęły! Niestety, jeden, a właściwie dwa przepisy mi "nie leżą" - w obu znajduje się fasola.(….). Sport staram się uprawiać w miarę możliwości - wróciłam do biegania oraz ćwiczę siłowo. Efekty może nie są jakieś oszałamiające, jednak w tym miesiącu starałam się bardziej skupić na "misce" niż na sporcie. Nie mogę uwierzyć, że waga wzrosła, a centymetry zmalały.😃 Ufam Pani w 100%, dlatego nie stresuję się ilością jedzenia i kalorii. Celem na ten miesiąc jest na pewno częstsze uprawianie sportu i definitywne rozstanie z cukrem. 😂 Mam nadzieję, że się uda, a efekty będą jeszcze bardziej widoczne. 😃 Na sam koniec chciałabym Pani bardzo podziękować - otworzyła mi Pani oczy, w końcu zrozumiałam, jaką krzywdę wyrządzałam sobie wcześniej wymyśloną przeze mnie dietą. Teraz uważam, że byłam o krok od anoreksji i nie chcę wiedzieć, co by było gdybym do Pani nie napisała. Jest Pani profesjonalistką, dietetykiem, który wie, co robi! Jeszcze raz Pani dziękuję(...). Julia. ❤"


Analytics for latest 20 photos.

36.35%
Enagagement Rate
7,825
Total Likes
125
Total Comments
NOTE : Log in to see more above Analytics and do more


  • Help / Faq
  • ·
  • Privacy Policy
  • ·
  • Contact Us
  • This product uses the Instagram API but is not endorsed or certified by Instagram. All Instagram™ logos and trademarks displayed on this application are property of Instagram.
  • 2016- © All rights reserved.