veshje_te_bukura_ Veshje te bukura 2304863230

▪️ Dresses | Fustana | Fashion 💃🏻 ▪️ Për reklamim kontaktoni ne instadirect ▪️ Facebook ; 'Veshje te Bukura ' 115,000 pelqime 👇 https://m.facebook.com/VeshjeTeeBukura

7868 posts


Te @adriana_lashes mund të bëni mbjelljen si dhe kthimin e qerpikëve. Mbjellja e qerpikëve zgjat deri më 8 javë kurse kthimi deri në 3 muaj. Me produkte kualitative nga Franca,(Qerpikët tuaj natyral nuk dëmtohen aspak).Gjithashtu ne bëjmë edhe depilim dhe mbjelljen e thonjëve. 
Ju mirëpresim
@adriana_lashes - staff❤ @veshje_te_bukura_
In photo: @veshje_te_bukura_

October 17 2017
140 likes, 1 comments. Filter: Normal


My Comments


Post a Comment:


Comments

adnilja.a ig
adnilja.a 💫🕊
Sa kushton mi mbjell qerpikt

Likes

_re_xhina_ ig
_re_xhina_
STOP➡👮
jeton.veselii ig
jeton.veselii
Jeton Veseli
vule_deliu ig
vule_deliu
message= block for you 😇
yllkasinameta ig
yllkasinameta
yllka Sinameta
linndiihaajj ig
linndiihaajj
lindii.hajj1
zilaan21_ ig
zilaan21_
zilaan🌹
_donya__ruz2 ig
_donya__ruz2
💚💢💎
mirveteorana ig
mirveteorana
Anisa 💜Alea💜Anes💙
adnilja.a ig
adnilja.a
💫🕊
erina_zeqiri ig
erina_zeqiri
Erina😊zeqiri
fabi_fabjola ig
fabi_fabjola
Fabi Fabjola
tasneem.jobran ig
tasneem.jobran
Tasneem.Raji 💙
__un_followw ig
__un_followw
_unfollow_
ilderinasusuri ig
ilderinasusuri
ℒ i ℵ A ♡
foutoun0312 ig
foutoun0312
minoucha. mimi
lucianadoksani ig
lucianadoksani
Luciana Doksani
adelina_jonuzi ig
adelina_jonuzi
Adelina 💕sulo
amar17112011 ig
amar17112011
Amar Ademi
heba_alsalah ig
heba_alsalah
👑😍Princess haboosha 1984😍👑
besamarevci ig
besamarevci
Besa Marevci
rina_v__ ig
rina_v__
~Kaltrina~Vallqi~
argjenta_tahiri ig
argjenta_tahiri
🇨🇭TG//🇽🇰05. ️
asijebeqiri ig
asijebeqiri
👻hasijebeqiri645 😇
nfs.8310 ig
nfs.8310
نفس دانشجوی رشته روانشناسی
laja.popaj ig
laja.popaj
☝🏻الله
krasniiqi.e ig
krasniiqi.e
Edonë🥀
remzije_ademaj ig
remzije_ademaj
👑Remzije👑
bile.dini ig
bile.dini
Bile.dini
emma.sve1 ig
emma.sve1
Only God can judge me 🙏🏼
fikrijje_gashiii ig
fikrijje_gashiii
Fikrije Hoti Gashi
ddaaffiinnaa_ ig
ddaaffiinnaa_
Bern | Gijlan
engie_lamkai ig
engie_lamkai
Εντζη Λαμκαι
zoricamilusheva ig
zoricamilusheva
Zorica Milusheva♊️
kastriot.ermira ig
kastriot.ermira
KASTRIOT❤️ERMIRA
jasarajsafeta ig
jasarajsafeta
Safetajasaraj💋
luizma67 ig
luizma67
sen gulumse 😉❤
angelinaarifi ig
angelinaarifi
Angelina Arifi
raeeyn24 ig
raeeyn24
L❤A 🇦🇫👉🏻🇩🇪
b.tin.aa ig
b.tin.aa
jani ela lela
joola___ ig
joola___
❤My family is My life❤
saraa_samantaa ig
saraa_samantaa
sara samantaa
entela_gjashi ig
entela_gjashi
Entela Gjashi
klea.dritan ig
klea.dritan
Je gjithcka per mua tani 💏💑💋❤
kreshnike.idrizi ig
kreshnike.idrizi
**THE DAY THAT NEVER COMES??**
daffileka ig
daffileka
Daffi Leka
enisagashii ig
enisagashii
Snap; enisagashi3
fortesa__b ig
fortesa__b
🌾 Fortesa B.R.• 👐 • 🎓💉🏥
onlineksdelux ig
onlineksdelux
Deluxe Shop
siirmaa_ ig
siirmaa_
Der Dank gebührt nur Allah🕊☝🏻♥
linda_rudi ig
linda_rudi
Linda Rudi
ddd_ddnn ig
ddd_ddnn
imdkrjcin vv
feriziartina ig
feriziartina
Artina Ferizi
marian_2635 ig
marian_2635
marian_2635
elidonalame1 ig
elidonalame1
elidona lame
albulena_goci ig
albulena_goci
Albert ❤Arion loveeeee you❤
shemsijebiri ig
shemsijebiri
Shemsije Biri
suelaa_buci ig
suelaa_buci
Law Student
arbnorehajdari ig
arbnorehajdari
Arbnore Hajdari
caushajesmeralda ig
caushajesmeralda
esmeraldacaushaj
ndoj_vera ig
ndoj_vera
ndoj veronik❤❤❤
alara.aks ig
alara.aks
Alara Aktas🐢
ss.berfin ig
ss.berfin
Berfin Simsek
enky_shala ig
enky_shala
💏My eternal🆑
gresa_2211 ig
gresa_2211
gresa.123
tinaa_tuanaa ig
tinaa_tuanaa
15 07 2017 💏💍(donii tinaa)
lorranyrithielly_ ig
lorranyrithielly_
🎀👑"Lorrany Rithielly"👑🎀
valbon.lilia ig
valbon.lilia
V~L🌹❤
_kelarbenita ig
_kelarbenita
Âŕbêñìťå Kèľméňďîî


More Posts from this user

Veshje te bukura cornbit cornbit instagram veshje_te_bukura_ ???? instagram