bes_kallaku bes kallaku 632381076

Albanian Actor, Comedian,Singer https://youtu.be/27CfpPIqx9I

2154 posts


Mora vesh se kishte rraf njonin dhe u nisa nga @bes_kallaku
Mora vesh se kishte rraf njonin dhe u nisa nga Tirana me mor gjakun... @andilila @bes_kallaku
In photo: @bes_kallaku

March 14 2017
17494 likes, 27 comments. Filter: Normal


My Comments


Post a Comment:


Comments

rea___01 ig
rea___01 reeeaa
Haahaja😊😘
denis.sinani ig
denis.sinani DENIS.SINANI
Per lojna sja fut dot jo .per humor besoj se po 😂😂😂😂
kadan.ak ig
kadan.ak montana007
Gjith malokt pin Amstel hahaha
amarda.amarda ig
amarda.amarda
Hahahah si vete loja po fiton
arjel_xhufi ig
arjel_xhufi Arjel Xhufi
E paskemi luajtur gabim @anesti.germenji
gimkallmi ig
gimkallmi Gimi☀️⭐️Gimi
Ajahahhaha shqiptaret mes veti e marin gjakun per kte jan te fort
andilila ig
andilila Andi Lila 🇦🇱
Fole para kohe @bes_kallaku
andilila ig
andilila Andi Lila 🇦🇱
Sa per info fitova 5-4! Akoma nuk jam mundur ne fushen time. Te njejtin fat kishte edhe @dritan_shakohoxha @albanxhihani @ansiagolli @erald_lila3 @e.vila88 @gjergjxharo pres te rraf @sokolcikalleshi 😄
e.vila88 ig
e.vila88 emilianovila
O zog kam frik se mos iken tavlla ne liqen 😅😅
erald_lila3 ig
erald_lila3 Lila2🇨🇭
Ti e di qe un jam kompjoni 😂😂 @andilila
andilila ig
andilila Andi Lila 🇦🇱
@e.vila88 e din vet ti! 😂
eduart_sina_official ig
eduart_sina_official Eduart Sina
Oo andi lila mos e vrit menjen per tavull po vrite menjen a do na bosh na i gol me kombtaren apo jo 😂😂😂
regbinvata ig
regbinvata Regbin Vata
Po burgun dhe qylin nuk i luni ee?
alban_troci_89 ig
alban_troci_89 AlbaN
@andilila a te duken si rumuni ne fush te lojes kto 😂😂😂
ilir.hoxholli ig
ilir.hoxholli Ilir Hoxholli
@andilila prit se erdha 😂😂 po do i knoj zarave perpara se aty o hilja m'duket...
ervin_didati ig
ervin_didati Ervin M. Didati
Pekste tavli re palikarja 😂
papi_lici ig
papi_lici Papi Lici
O andi mora vesh që do ta marresh besin te lozij ke pasjanina sulmus
elsid_hajdari ig
elsid_hajdari Elsid Hajdari
@andilila po armando duken e rref dot? 😉😛

Likes

jugenhymeraj ig
jugenhymeraj
Jugen Jugen Hymeraj
sara.musi ig
sara.musi
Sara Musi
lilibeshello ig
lilibeshello
Lili Beshello
kleidi_kapri ig
kleidi_kapri
👑K A P R I👑
kristina_ndini ig
kristina_ndini
Χριστίνα 🌸
miri_xhafaj ig
miri_xhafaj
MiriXhafaj7
lulbliinmuja ig
lulbliinmuja
👉 LULBLİİN M U J A 👈
apolon.poli1 ig
apolon.poli1
⚽️Football is my life!⚽️
roberto_zerani ig
roberto_zerani
👊👊♥️TeaM PlaTin♥️👊👊
gazmir.mhillaj ig
gazmir.mhillaj
Gazmir Mhillaj
____zinzin ig
____zinzin
otr 💪💪💪👌
eglibici ig
eglibici
EgLi BiCi
bytyqieduart ig
bytyqieduart
eduart Bytyqi
urimhuna ig
urimhuna
Urim Huna
lannmorina ig
lannmorina
Luan Morina
aldo_bisha ig
aldo_bisha
aldo shanaj
fatime_ulndreaj ig
fatime_ulndreaj
fatime_ulndreaj
erion9bashi ig
erion9bashi
Erion Bashi
adriano_sinaj_ ig
adriano_sinaj_
Adriano Sinaj
likamiri12 ig
likamiri12
LIKA. MIRI. 👌🏽👌🏽
gjokaerian ig
gjokaerian
Erian Gjoka
ornaldo.voci ig
ornaldo.voci
OrnaldoVoci
gjylena ig
gjylena
Luis Gjylena
mateo____d ig
mateo____d
Ματεο Ντεμαι6⃣
junertagastra ig
junertagastra
junert agastra
redi_engjelli_rm ig
redi_engjelli_rm
redi engjelli real madrid🇪🇸🇪🇸
gerveshi_nertil ig
gerveshi_nertil
Nertil Gerveshi
call_me_mia___ ig
call_me_mia___
Call_Me_Miaa_14
florjandani ig
florjandani
Florjan Dani
_tumblr_cucciocorni_ ig
_tumblr_cucciocorni_
_tumblr_cucciocorni_
canabekim ig
canabekim
💯THUG LIFE💯
edi.meco ig
edi.meco
Edi Meco
fabricio_mebelli ig
fabricio_mebelli
😍😍13/01/2004😍😍
lorenco_02 ig
lorenco_02
🏆PARTIZONI🏆
miri_halili15 ig
miri_halili15
Just a King👑👑
rosela.agaraj ig
rosela.agaraj
Rosela Agaraj
geentianakrasniqi ig
geentianakrasniqi
👻krasniqi_genta
donikadeliu ig
donikadeliu
Donika Deliu
ergisbuletini ig
ergisbuletini
ergisbuletini
adelinaa.osmani ig
adelinaa.osmani
Adelina Osmani
elton_bubeqi ig
elton_bubeqi
ELTON BUBEQI
arsidrucaj2005 ig
arsidrucaj2005
ArsidRucaj2005
geni49525 ig
geni49525
marigle_geni
gert_caushaj_official ig
gert_caushaj_official
Ńapõlí🌍 Ítaly 😎ÁŁBÀÑEŠÍ😎
_niko_mucaj_ ig
_niko_mucaj_
(Albanese)
boli_bosi ig
boli_bosi
boli_bosi
kl_evi_kapo ig
kl_evi_kapo
ķłę vī ķåpö👑👑
ndoci.marjan ig
ndoci.marjan
Marjan Ndoci
_samanta.a_ ig
_samanta.a_
sᴀᴍᴀɴᴛʜᴀ ☼
asllan_korriku ig
asllan_korriku
ASLLAN KORRIKU
ensarelezaga ig
ensarelezaga
Ensar Elezaga
gretagjinaj ig
gretagjinaj
Greta Gjinaj🕊
eralda.zefi ig
eralda.zefi
●fãmíĺý● 💎neymarjr👑
begastivi ig
begastivi
👊The SHIELD👊
simoni.artur ig
simoni.artur
Artur Simoni
jozef.robert ig
jozef.robert
Robert Jozef
hajgare_hehehe ig
hajgare_hehehe
Hajgare Hehehe
alki_zhonga ig
alki_zhonga
Alki Zhonga
4gert ig
4gert
Ferocious
elton_disani ig
elton_disani
Disani.〽❤
dedikuar__ty ig
dedikuar__ty
💔dedikuar__ty💔
david_gjoni_ ig
david_gjoni_
David🇦🇱
er1ndahoxha ig
er1ndahoxha
E R I N D A | H O X H A 🌸
_orgito_03 ig
_orgito_03
_Paloka_Orgito
samanta2548 ig
samanta2548
Samanta Sami
ergestmeci ig
ergestmeci
Ergest Meci
reiergi ig
reiergi
Rei Ergi
viniis_bieber ig
viniis_bieber
🙏Allah🙏 BoB MaRLeY
mandi_armandi99 ig
mandi_armandi99
Mandi Armandi
kleaahoxha04 ig
kleaahoxha04
😍😍😍😍😍
euaggelia_mi ig
euaggelia_mi
Euaggelia M
kiarahysenbelli_13 ig
kiarahysenbelli_13
KIARA:13MAY😏
robertlamcaj ig
robertlamcaj
Robert Lamcaj
_jurgen.raza_ ig
_jurgen.raza_
Big Dream 😎❤️


More Posts from this user

bes kallaku cornbit cornbit instagram bes_kallaku ???? instagram