bes_kallaku bes kallaku 632381076

Albanian Actor, Comedian,Singer https://youtu.be/27CfpPIqx9I

2154 posts


"TI JE NJE LULEDIELLI" eshte nje fushate sensibilizuese per grumbullimin e te ardhurave ne ndihme te femijeve te prekur nga semundjet e gjakut, te cilet jane shtruar dhe trajtohen prane sherbimit te onkohematologjise pediatrike prane QSUT. TI VESH NJE LULEDIELLI•FEMIJET KANE NJE MUNDESI ME SHUME #tijenjeluledielli @xhensilamyrtezaj @albanaosmani1 @ana_kallaku @bes_kallaku
In photo: @bes_kallaku

March 12 2017
22880 likes, 31 comments. Filter: Normal


My Comments


Post a Comment:


Comments

megi_rama ig
megi_rama MEGI RAMA
Te paqte jeni😘
rajna.deliu ig
rajna.deliu 🐞 RAJNA 🐞
Tre mrekulli ❤❤❤
rajna.deliu ig
rajna.deliu 🐞 RAJNA 🐞
@xhensilamyrtezaj ❤❤
rajna.deliu ig
rajna.deliu 🐞 RAJNA 🐞
@bes_kallaku 😍❤❤
gert1_gerti1 ig
gert1_gerti1 GERT
YLL JE O FIGURE !!!
euhaeuhdahaha ig
euhaeuhdahaha
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍Engjujttt @bes_kallaku
elaa_angie ig
elaa_angie
💫💫💫😍😍😍
lindita.shqalshi ig
lindita.shqalshi Lindita Shqalshi Kola
Shum bukur girasole 🌻 🌻🌻🌻🌻😍😍😍😍
albanaosmani1 ig
albanaosmani1 ALBANA OSMANI
FALEMINDERIT SHUME PER MBESHTETJEN TE DYVE NGA ZEMRA !!! @bes_kallaku @xhensilamyrtezaj
dea_ilda ig
dea_ilda
si nje familje
hurmedomi ig
hurmedomi
😍😍
phelshani ig
phelshani Petrit Helshani
@bes_kallaku super je
ana_kallaku ig
ana_kallaku Ana Kallaku
3 zemrat e mia 😍😍😍
ledina.myrtezaj ig
ledina.myrtezaj Music is my life ❤️
Ju jeni fiks simboli i paqes dhe dashurise
shkelzen_gjyriqi ig
shkelzen_gjyriqi 🇦🇱SHKELZEN GJYRIQI🇦🇱
O bes ngele tu mor kalamojt e hallkut me qera boje nje fmi dhe ti o burr
xhensilamyrtezaj ig
xhensilamyrtezaj Xhensila Myrtezaj
@albanaosmani1 God bless you❤
sokol_971 ig
sokol_971 👉Sokol👈
Ju lumtë për nismën.👏👏👏Urojë që të ardhurat të shkojnë në vendin e duhur.
_edd.a ig
_edd.a
family goals 😍😍😍😲
encojoca ig
encojoca ENCO JOCA®
Sa ju shkon @xhensilamyrtezaj @bes_kallaku 👨‍👩‍👧
xhuljan.g.marku ig
xhuljan.g.marku xhuljan marku
Ooooo ylli vogel qofsh me jet
xhensilazworld ig
xhensilazworld Xhensila 👼🏻🕊
Pse jeni kaq te mirrr .???
ngdryibvcxsaehk ig
ngdryibvcxsaehk
💋💋💋

Likes

lani.mevlan ig
lani.mevlan
Mevlan Bajrami
bajram_damzi ig
bajram_damzi
B.V.K.Sh.B.G.H.A.K.A💖❤💞💕💟💓
oktapodi_bb4life ig
oktapodi_bb4life
treshi ♠Much♠+355
erolinaneliad ig
erolinaneliad
Erolina Neliad
reiergi ig
reiergi
Rei Ergi
mani_thaqii ig
mani_thaqii
fan👑mercedes&bmw👑
kulla.gito ig
kulla.gito
horgito.kulla💸💲🔫🔫
klaibeta ig
klaibeta
Klai Beta
besjeta.krasniqi ig
besjeta.krasniqi
Besjeta Krasniqi
zinizjn ig
zinizjn
NOIZY 🔹
ak.pervizajj ig
ak.pervizajj
❤︎ AʀᴅɪᴛKᴜᴊᴛɪᴍᴇ ❤︎
ronaldo_sadiku ig
ronaldo_sadiku
Ronaldo Sadiku
jonusheee ig
jonusheee
fatjonaa😋
shytisuada ig
shytisuada
suada shyti
viniis_bieber ig
viniis_bieber
🙏Allah🙏 BoB MaRLeY
mandi_armandi99 ig
mandi_armandi99
Mandi Armandi
bannimiftari ig
bannimiftari
Banni 🦂
anxhelavoglii ig
anxhelavoglii
A N X H E L A V O G L I 🆎👫
erjonloshi ig
erjonloshi
Erjon Loshi
fabjol_hysi ig
fabjol_hysi
Fabjol Hysi
agim_74 ig
agim_74
Agim Kryeziu🇦🇱🇳🇴
fiorel.martini ig
fiorel.martini
fiorel.martini
ramaj.martin ig
ramaj.martin
Martin Ramaj
gimmiwest ig
gimmiwest
Ndricim Shahaj
mobileriarioni ig
mobileriarioni
Mobileri Arioni
saraaanjhjhj ig
saraaanjhjhj
KING DP👑
el_el093 ig
el_el093
milan italy
dani_balla10 ig
dani_balla10
dani balla
teaqerimi ig
teaqerimi
T Qerimi
karcanaj_edi20 ig
karcanaj_edi20
karcanaj_edi
angelina_vladi_ferati ig
angelina_vladi_ferati
Angelina💍🙏🏻A-S❤️❤️
flori_idda ig
flori_idda
😍😍😍😍😍
abazii.linda ig
abazii.linda
abazi.linda
oriada1401 ig
oriada1401
oriada dapi
arsa.shuli ig
arsa.shuli
Arsa Shuli
litsmoky ig
litsmoky
Blerta Smaka
kleaahoxha04 ig
kleaahoxha04
😍😍😍😍😍
tinabytyqi1234 ig
tinabytyqi1234
florentina bytyqi
kerli.xhengo ig
kerli.xhengo
Kerli Xhengo
flamur.krasniqi111 ig
flamur.krasniqi111
Flamur Krasniqi
kamberi_anjeza ig
kamberi_anjeza
Anjeza kamberi
_fabiolaalou_ ig
_fabiolaalou_
Φάμπι❤
gertixaka ig
gertixaka
Perche ti AMO
euaggelia_mi ig
euaggelia_mi
Euaggelia M
eri.erjona ig
eri.erjona
Eri Erjona
emanuela.podja ig
emanuela.podja
emanuela💓💓💋nikoleta❤❤💙💚family
cristinabrahimi ig
cristinabrahimi
Eri & Kris 💜 💏 💍 🔐
shaqemusstafallari ig
shaqemusstafallari
Shaqe Mustafallari
arj4953 ig
arj4953
arjeta.mustafa
aledi_emma ig
aledi_emma
I_miei_amori 👫
spiritxheni ig
spiritxheni
My pregnant princess 👑
meritaedmond ig
meritaedmond
meritakrasniqi 👧+👦=👶
anxhela_alushi ig
anxhela_alushi
Anxhela Alushi
sandralikaj1 ig
sandralikaj1
s a r a n d ë
manjola_tozaj ig
manjola_tozaj
🎓justice🎓.😊Never say never!😉
punime_druri1 ig
punime_druri1
punime_druri
klea.xhemo ig
klea.xhemo
Klea Xhemo
nurishala ig
nurishala
nuri shala
albulenaa_krasniqi ig
albulenaa_krasniqi
Albulena Krasniqi
dajo_fushkrujes ig
dajo_fushkrujes
Eri Dajo Loci
_jurgen.raza_ ig
_jurgen.raza_
Big Dream 😎❤️
pitaqivera ig
pitaqivera
Vera Pitaqi
leeokasa ig
leeokasa
Leo kasa
proudofxhensilator ig
proudofxhensilator
Xhensila Myrtezaj/Kallaku ⭐
elison_demiri96 ig
elison_demiri96
◾Elison_demiri◾
anna_g_i ig
anna_g_i
🌅🤗🤔
lavddie ig
lavddie
Łãvdïę Gãšhî😍
era__16_ ig
era__16_
#:)happy
24h_xhensile ig
24h_xhensile
Our Queen Xhensile👑
___paolagerdeci__ ig
___paolagerdeci__
*Lárissa - Greece*🌎
gena__devis ig
gena__devis
goca burrelse
isk.ela ig
isk.ela
Ela isk
grisilda_godini ig
grisilda_godini
grisilda_godini
arjela_gysit ig
arjela_gysit
arjela gysi
dona.hasanii ig
dona.hasanii
D O N A 🌹
_xhesilda_z ig
_xhesilda_z
👑 Τζεσίλντα_Ζεκίρι 👑
callmexhensilator ig
callmexhensilator
Xhensila Myrtezaj
megi_gjonpali ig
megi_gjonpali
PRINCESS♥♥


More Posts from this user

bes kallaku cornbit cornbit instagram bes_kallaku ???? instagram