bes_kallaku bes kallaku 632381076

Albanian Actor, Comedian,Singer https://youtu.be/27CfpPIqx9I

2159 posts


Versioni i kampionit @erkand_qerimaj @bes_kallaku
In photo: @bes_kallaku

March 6 2017
5888 likes, 18 comments. Filter: Normal


My Comments


Post a Comment:


Comments

kloqema ig
kloqema Klodian Qema
po ky ankoheh se ishte ne kushte mizore kshu kur leku vu ne tallava 💵💵
elvirsufaj ig
elvirsufaj Elvir Sufaj
@k.qema në kushte siç e dim gjith shqiptart dhe ky njeri arriti të bëhet kampion gjë që ti as në kushte luksoze nuk do e arrish..un i heq kapelën kti dhe shum tjerve si ky që veç na kanë neru flamurin tan..
alma_tafaj ig
alma_tafaj 🔴ALMA⚫
U bo Bafti i famshem😂
erkand_qerimaj ig
erkand_qerimaj Erkand Qerimaj
@bes_kallaku Je i madh Faleminderit Per Humorin qe na Dhuron , Kemi Shume te nevojshme me Qesh ma Shume😂😂😂 Na Fiksove Me Baftjarin 😜😜😜😜
rei_alb_k9 ig
rei_alb_k9 rei_alb
@k.qema hajde nshkoder shife vet cfar kushtesh zhele punon ekipi
erkand_qerimaj ig
erkand_qerimaj Erkand Qerimaj
@cimisokol @elqerimaj @krisald
eda_rr ig
eda_rr
@evisa_rruplli qenka dhe kengetar erkandi 😂😂😂
evisa_rr ig
evisa_rr Evisa
@eda_rr mpaska ikur 😂😂
gashiimera ig
gashiimera
jasha jasha @liridonpiktori @robert.nikollbibaj 😂😂😂
denaldgjata.16 ig
denaldgjata.16 Denaldgjata 👑
@alban.mr5 😂😂😂😂😂😂
gys_i ig
gys_i Gysi
@erkand_qerimaj profesori e hupi kyt nat t bukur . @bu.jan shif ca t ben erkandii 😅😅
bu.jan ig
bu.jan Bu Jan
gys_i e kena myt 😂 imagjino une duke kenduar 🙈

Likes

ardit.hada ig
ardit.hada
Ardit Hada
_qendrimi ig
_qendrimi
🇦🇱🇽🇰🔞
ndoci.marjan ig
ndoci.marjan
Marjan Ndoci
rehinaa_19 ig
rehinaa_19
💖Rehinaa💖
asllan_korriku ig
asllan_korriku
ASLLAN KORRIKU
_eddon ig
_eddon
EDON SELIMAJ
altinmeta7657 ig
altinmeta7657
👇🏼AltinMeta👇🏼
fabio__hb ig
fabio__hb
🔞🤘ELL🅱ANIANZ💀🔫❎👑 thirrna #666
ilir.10 ig
ilir.10
Krasniqi💋
kena_ndreu ig
kena_ndreu
K😉E😜N😘A👌
capa_mandi226 ig
capa_mandi226
Mandi_capa 07
arsel_geci18 ig
arsel_geci18
🇦🇱🇦🇱
thenie_tronditse ig
thenie_tronditse
thenie Tronditse
sssssssss06 ig
sssssssss06
I love my family 😗😗😍😍💕🤗😘❤⚘💞💖
enidoskenderaj ig
enidoskenderaj
Enido Skenderaj
sejdja.saliu ig
sejdja.saliu
Sejdja Saliu 🌹
boni_cangu18 ig
boni_cangu18
boni_çangu
brajan_bedinaj ig
brajan_bedinaj
❤️FITIM BEDINAJ❤️
irini_riku ig
irini_riku
Eirini Kola
jozef.robert ig
jozef.robert
Robert Jozef
antonela_sina ig
antonela_sina
¤ Singnorina ¤
sabi_cungu ig
sabi_cungu
🏆🏀🏀Basketball is my life🏀🏀🏆
e_meco ig
e_meco
👑El Padron Meco👑
jonuziherolind ig
jonuziherolind
snap: herolindnuz. ❤️🔐
bri_tre_4 ig
bri_tre_4
bridgette
dautimigena ig
dautimigena
Migena Dauti
aliaj_saimir ig
aliaj_saimir
Saimir Aliaj
darien_mertinaj ig
darien_mertinaj
From. 🔪B.C💉
zio_grande11 ig
zio_grande11
Zio_Grande11
alki_zhonga ig
alki_zhonga
Alki Zhonga
rovi_glen_ema ig
rovi_glen_ema
Rovena Murrizi😍
klodian_dervishaj ig
klodian_dervishaj
Klodian Dervishaj
mikel.keli21 ig
mikel.keli21
mikel keli
eldillupi ig
eldillupi
Eldoraldo llupi😎😎
elton_disani ig
elton_disani
Disani.〽❤
___skenqo___ ig
___skenqo___
Skender Bushi
miribarruku ig
miribarruku
Miri Marsi Barruku
soni_domii ig
soni_domii
👑so__ni👑
king__rildo ig
king__rildo
😒Neymar_JR💥❤👑
loni_monda_hila ig
loni_monda_hila
Loni Monda Hila
shtepi_11 ig
shtepi_11
shtepi me qera
david_gjoni_ ig
david_gjoni_
David🇦🇱
jonandoca ig
jonandoca
Jona Ndoca
dorina_armand__zenunaj ig
dorina_armand__zenunaj
Dorina.Armand 👫
_orgito_03 ig
_orgito_03
_Paloka_Orgito
alisa.gazmend ig
alisa.gazmend
Alisa Hoxhalli Kosumi 🇦🇱🇽🇰
02kostaanila ig
02kostaanila
sara klevi
sylifred ig
sylifred
Fred Syli
brisild_gjura ig
brisild_gjura
Brisild Gjura
stefancapja ig
stefancapja
Stefan Capja
regi_gjergji ig
regi_gjergji
REGI GJERGJI
andi.sako ig
andi.sako
Andi Sako
flogert_mali ig
flogert_mali
Alb🇦🇱 Shkodran#London 🇬🇧
breguardit ig
breguardit
Ardit Bregu
jaup_troka ig
jaup_troka
jauptroka
fisnik_kuci ig
fisnik_kuci
👑Boshnjak👑
_arm_ond_ ig
_arm_ond_
Snap ArmondBezhi
letisiampk__ ig
letisiampk__
🌹 Λετίσια Μπεκτάσι 🌹
seferimikel ig
seferimikel
Mikel Seferi
tofik.hatia ig
tofik.hatia
tofik.hatia
valter.ndrezaj ig
valter.ndrezaj
Vali Ndrezaj
bella.aslani82 ig
bella.aslani82
jonihasanbelli
arbi_cakoni ig
arbi_cakoni
Arbi , 18yo , Inter ,Germany
elvison.alia ig
elvison.alia
ελβισον αλια
reiergi ig
reiergi
Rei Ergi
stivi_24 ig
stivi_24
stivi_24
klaibeta ig
klaibeta
Klai Beta
reno.z ig
reno.z
Mola_qe_ha_plackat_☺😁😂😬😈
viniis_bieber ig
viniis_bieber
🙏Allah🙏 JusTiN BieBerS
mandi_armandi99 ig
mandi_armandi99
Mandi Armandi
serxhiajla ig
serxhiajla
Serxhi Bala Ajla
alban_karanxha ig
alban_karanxha
Alban Karanxha
erdita_cmj ig
erdita_cmj
Rilindi Atidre Jamac
karcanaj_edi20 ig
karcanaj_edi20
karcanaj_edi
kleaahoxha04 ig
kleaahoxha04
😍😍😍😍😍
euaggelia_mi_ ig
euaggelia_mi_
Euaggelia M
ajanademaj ig
ajanademaj
Ajan Ademaj
_jurgen_raza_ ig
_jurgen_raza_
👑Ai Cuni👑
robertlamcaj ig
robertlamcaj
Robert Lamcaj
kristjano_velco ig
kristjano_velco
kristjano velco
_jurgen.raza_ ig
_jurgen.raza_
Big Dream 😎❤️
guga__gurjand_boss14 ig
guga__gurjand_boss14
guga gurjand boss 14
vangjushcane ig
vangjushcane
👑Vangjush Cane👑


More Posts from this user

bes kallaku cornbit cornbit instagram bes_kallaku ???? instagram